Akciový katalóg

JAR 2024

leták Zobraziť akciu

 PREDAJ PRE STOLÁROV A DIZAJNÉROV → registruj sa a nakupuj so zľavou    Predajňa v Nitre

ísť späť
  • Úvod
  • >>
  • Potreby pre výrobu

Potreby pre výrobu

Naša firma CPS Nábytkové kovania sa špecializuje na poskytovanie potrieb pre stolárov. Zameriavame sa na predaj stolárskych potrieb, pomôcok a nástrojov, ktoré sú potrebné pre efektívnu výrobu nábytku a ďalších výrobkov z dreva. Ponúkame široký sortiment potrieb, ktoré zahŕňajú brúsny materiál, spojovacie kovanie, lepidlá a tmely, ručné náradie či pomôcky pre opravu podláh a nábytku.

Brúsny materiál: U nás nájdete rôzne druhy brúsnych materiálov v rôznych zrnitostiach, ktoré stolári potrebujú pre rôzne etapy ich práce.

Spojovacie kovanie: Ponúkame široký výber spojovacieho kovania, ktoré pomáha stolárom spojiť jednotlivé diely nábytku a zabezpečuje ich pevnosť a trvanlivosť. Náš sortiment obsahuje skrutky, hmoždinky, konfirmáty, zámky, spojovacie lišty, lamely, kolíky, spojovacie platničky a ďalšie spojovacie prvky, ktoré sú potrebné pre rôzne typy konštrukcií.

Lepidlá a tmely: Pre správnu montáž a lepenie dreva ponúkame široký výber lepidiel a tmelov, ktoré zaručujú spoľahlivosť a pevnosť spojov. Medzi našu ponuku patria rôzne typy disperzných lepidiel, kontaktné lepidlá, polyuretánové lepidlá a špeciálne tmely pre rôzne druhy dreva. V našej pouke tiež nájdete univerzálne a sanitárne silikóny.

Sme hrdí na to, že poskytujeme vysoko kvalitné potreby pre stolárov a spolupracujeme so spoľahlivými dodávateľmi, aby sme zabezpečili, že naši zákazníci dostanú len tie najlepšie produkty. 

Zobrazenie:

Nenašli ste, čo ste hľadali? 

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme.

Mobil: 0910 910 883

E-mail: eshop@cpsi.sk


 

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník17.06.2024
Odporúča obchod
Všetko prehľadné a tovar prie rýchlo
Overený zákazník07.05.2024
Odporúča obchod
Spokojnosť, rýchle doručenie.
Overený zákazník24.04.2024
Odporúča obchod
Pomerne rýchla realizácia objednávky