Akciový katalóg

Leto 2024

leták Zobraziť akciu

 PREDAJ PRE STOLÁROV A DIZAJNÉROV → registruj sa a nakupuj so zľavou    Predajňa v Nitre

ísť späť

Výsuvné odpadkové koše

Odpadkový kôš je podstatnou súčasťou každej domácnosti. V kuchyni je však často problém, ako ho umiestniť tak, aby bol ľahko dostupný, ale zároveň aby nezaberal príliš veľa miesta. Výsuvné odpadkové koše do kuchynskej linky sú praktickým a moderným riešením, ktoré tieto problémy vyrieši.

Výsuvné odpadkové koše do kuchynskej linky

V našom e-shope nájdete kvalitné výsuvné odpadkové koše s tlmeným zatváraním od renomovaných značiek ako BLANCO, GTV a HAILO. Dobrý odpadkový kôš zvyšuje kvalitu používania kuchynskej linky. V našej ponuke nájdete odpadkové koše na triedený odpad z dvoma alebo viac nádobami. Nie v každej kuchynskej linke je možné mať veľký kôš a práve preto si u nás môžete vybrať z košov do skrinky od šírky 300 mm. Taktiež ak máte veľkú kuchyňu a veľkú rodinu potrebujete objemný kôš a práve preto si u nás viete vybrať koše do šírky až 900 mm. Obľúbené sú odpadkové koše do skrinky šírky 600 mm. Práve preto týchto košov nájdete v našej ponuke najviac.

Výsuvný odpadkový kôš BlancoVýsuvný odpadkový kôš na triedený odpad

Výsuvné odpadkové koše BLANCO

Našou prvou voľbou pri výbere odpadkových košov je nemecká značka Blanco. Výsuvné koše Blanco s integrovaným tlmením vynikajú svojou kvalitou, ale aj prepracovaným dizajnom. Blanco vyrába smetné koše na separovanie pretože im záleží na kvalite nášho životného prostredia. Ak hľadáte kvalitný odpadkový kôš, tak je Blanco vďaka svojej kvalite a dlhoročnej tradícii tou správnou voľbou.

Výsuvné koše do zásuvky

Obľúbenou voľbou smetných košov sú výsuvné odpadkové koše do zásuvky. Práve preto sme pre vás vybrali niekoľko typov ako kôš Flexon od firmy Blanco alebo kôš Multino od firmy GTV. Výsuvné koše do zásuvky dú obľúbené hlavne preto že ich viete jednoducho vložiť do už existujúcej zásuvky a tým pádom šetríte váš priestor.

Medzi výhody výsuvných odpadkových košov do kuchynskej linky patria

  • Praktická manipulácia: Výsuvné koše sa dajú ľahko vysunúť, takže odpad môžete vyhodiť bez toho, aby ste sa museli skláňať alebo naťahovať.
  • Úspora miesta: Výsuvné koše sa vysúvajú len vtedy, keď ich potrebujete, takže nezaberajú zbytočné miesto v kuchyni.
  • Hladký a tichý chod: Výsuvné koše sú vybavené kvalitnými pojazdmi, ktoré zabezpečujú hladký a tichý chod.
  • Moderný dizajn: Výsuvné odpadkové koše sú dostupné v rôznych dizajnoch, takže sa dajú prispôsobiť každému interiéru.
Elektrické ovládanie pre výsuvné koše

V našej ponuke nájdete aj luxusné a praktické elektrické ovládanie pre výsuvné koše. Dotknite sa dvierok a odpadkový kôš sa vám otvorí sám. Ak vám to nestačí odpadkový kôš Hailo si môžete naprogramovať tak že sa otvorí aj hlasom.

Zobrazenie:

Nenašli ste, čo ste hľadali? 

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme.

Mobil: 0910 910 883

E-mail: eshop@cpsi.sk


 

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník12.07.2024
Odporúča obchod
Super, rychle dodanie
Overený zákazník22.06.2024
Odporúča obchod
Tovar v poriadku, rýchla telefonická komunikácia s obchodom pri upresnení vlastnosti objednaného tovaru.
Overený zákazník17.06.2024
Odporúča obchod
Všetko prehľadné a tovar prie rýchlo