O firme CPS Interiér

 

Krátka história firmy

r.1990 - založenie firmy CPS Interiér
r.1997 - otvorenie kuchynského a interiérového štúdia.
r.2002 - otvorenie (kamenného) obchodu s nábytkovými kovaniami, kuchynskými drezmi, dvierkami, pracovnými doskami a ďalším materiálom pre výrobu nábytku.
r.2011 - spustenie E-shopu s potrebami pre výrobu a zariaďovanie interiérov.
Prejsť hore

E-shop s potrebami pre výrobu a zariaďovanie interiérov

E-shop vám poslúži aj ako katalóg výrobkov s obrázkami a dostupnou dokumentáciou ku kľúčovým produktom. Po prihlásení sa každému zobrazujú ceny podľa jeho konkrétnej cenovej hladiny. Ceny, dostupnosť tovaru, akcie a noviny v E-shope sú aktualizované denne.
Prejsť hore

Kamenný veľkoobchod a maloobchod s potrebami pre výrobu a zariaďovanie interiérov

CPS Interiér, obchod s potrebami pre výrobu a zariaďovanie interiérov

Predajňa s potrebami pre výrobu a zariaďovanie interiérov oslovuje najmä stolárov a výrobcov nábytku, ale aj predajne so zameraním na kovania, domácich majstrov ako aj maloobchodných zákazníkov. Veľkoobchodným odberateľom ponúkame systém zliav a maloobchodným odberateľom ponúkame rôzne akciové ponuky. Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá. Preto kladieme dôraz na kvalitu a okamžitú dostupnosť výrobkov zvyšovaním skladových zásob. Predaj potrieb pre výrobu a zariaďovanie interiérov neustále rozširujeme o nové modely a značky.
Prejsť hore

Interiérový dizajn CPS Interiér - Interiéry od architekta

Sme ateliér CPS Architects. Zaoberáme sa interiérovým dizajnom a realizáciou interiérov po celom slovensku. Naši architekti vám nielen navrhnú interiér ale aj zabezpečia a dohliadnu na realizáciu.


Prejsť hore

Referencie

p. Danko

Dobry den,
dakujem teamu CPS Interier za bezproblemove dodanie tesneni na moje zarubne,
tovar dosiel na cas a v poriadku.
 
Ivan

p. Milan

So službami tohto obchodu som spokojný. Tovar bol dodaný v poriadku. Taktiež nebol problém ani so zmenou alebo doplnením objednávky.

Milan

p. Dusan

Skvely obchod rychle dodanie vrelo odporucam

p. Gabriela

S nakupom som bola velmi spokojna.. najlepsia cena tovaru, vyborna cena dopravy, kvalitny vyrobok, rychle dodanie . Dakujem !

p. Ladislav

Dobrý deň,
 
Nákup vo Vašom eshope hodnotím kladne, objednaný tovar prišiel do dvoch dní, o spôsobe vybavenia objednávky a termíne dodania tovaru som bol priebežne informovaný mailom. S nákupom som spokojný a isto sa do Vášho eshopu ešte vrátim. 
 
 
S pozdravom
 
Ladislav Šovčík

Náš tip

Kategórie

Facebook