Akciový katalóg

Leto 2024

leták Zobraziť akciu

 PREDAJ PRE STOLÁROV A DIZAJNÉROV → registruj sa a nakupuj so zľavou    Predajňa v Nitre

ísť späť

Zásuvkové výsuvy

Bezproblémový pohyb vašich šuflíkov zabezpečujú kvalitné zásuvkové výsuvy na skrinky. Preto v našej ponuke nájdete spoľahlivé a tiché riešenia s tlmením a doťahom, ktoré splnia aj tie najnáročnejšie kritériá. 

Ako na výber - zásuvkové výsuvy? 

Pred výberom nového výsuvu si dobre premyslite, na čo bude zásuvka používaná. Zvážte nielen nosnosť zásuvky, ale aj jej konštrukčné riešenia.Zásuvkové výsuvy

Na výber máte zásuvkové výsuvy s  kovovými bočnicami, ktoré sa vďaka svojej variabilite a vysokej nosnosti hodia prakticky do každého nábytku. Ďalej sú to výsuvy, pri ktorých je potrebné vystavať celý korpus zásuvky. Tieto vodiace lišty a guličkové výsuvy na šuflíky sa sa vyznačujú nižšou záťažovou hmotnosťou. Odporúčame ich však iba na malé a ľahké zásuvky. Pre výber správnej vodiacej lišty na šuflíky sme pre vás pripravili samostatný článok: Ako vybrať správne nábytkové výsuvy?

Zásuvkové výsuvy BLUM

BLUM výsuvy sú charakteristické integrovaným tichým tlmením BLUMOTION a doživotnou zárukou. Vyberte si z produktov ako ANTARO, MERIVOBOX, LEGRABOX, TANDEM. Takmer všetky typy výsuvov BLUM sú použiteľné aj s tlmením doťahom a tip-on otváraním na dotyk. Výsuvy BLUM sa vyznačujú svojou variabilitou, z jednej rady výsuvov viete mať výsuvy v kuchyni, potravinovú skriňu, výsuvný košík, výsuvy v obývačke či kúpelni. Ak máte radi vyoský komfort a potrpíte si na luxuse určite odporúčame siahnuť po elektrickom otváraní BLUM zásuviek SERVO DRIVE. Viac o produktoch Blum sa dočítate v článku: Kovania BLUM, to je nábytok s komfortným ovládaním.

Cenovo dostupnejšie GTV AXIS pro

Ak hľadáte cenovo dostupnejšiu alternatívu, vyskúšajte zásuvkové výsuvy GTV AXIS pro, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania. Na výber máte dĺžky od 250 do 600 mm. AXIS pro sa vyrába v štyroch výškach: nízky, stredný, vysoký a extra vysoký. Výsuv je dostupný v dvoch farbách biela a antracit. Predáva sa ako komplet sada ku ktorej si dokúpite už len dosky a dvierka. 

Jednoduché výsuvy

V prípade, že preferujete jednoduchosť, trvácnosť a nebude vám chýbať tlmenie, siahnite po vodiacich lištách, metalboxoch alebo guličkových výsuvoch. 

 

Zobrazenie:

Nenašli ste, čo ste hľadali? 

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme.

Mobil: 0910 910 883

E-mail: eshop@cpsi.sk


 

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník12.07.2024
Odporúča obchod
Super, rychle dodanie
Overený zákazník22.06.2024
Odporúča obchod
Tovar v poriadku, rýchla telefonická komunikácia s obchodom pri upresnení vlastnosti objednaného tovaru.
Overený zákazník17.06.2024
Odporúča obchod
Všetko prehľadné a tovar prie rýchlo