Akciový katalóg

JAR 2024

leták Zobraziť akciu

 PREDAJ PRE STOLÁROV A DIZAJNÉROV → registruj sa a nakupuj so zľavou    Predajňa v Nitre

ísť späť

Výklopné kovanie a sklopné kovanie

Výklopné kovenie na nábytok sa postará o jednoduché zatváranie a otváranie dvierok na kuchynskej linke či iných skrinkách. Technológia pohybu je natoľko prispôsobená, že otváranie aj zatváranie je pohodlné a nenáročné.

Výklopné kovenie – BLUM AVENTOS prináša do všetkých horných skriniek vysoký komfort pohybu. Ide o praktické riešenie, vďaka ktorému vzniká nad hlavou množstvo priestoru a pri používaní kuchynských skriniek zostáva priestor otvorený.

Pokiaľ je navyše výklopný systém nastavený na hmotnosť čela dvierok, zostáva voľne stáť v ktorejkoľvek polohe. Výklopné dvierka vám tak nikdy nebudú zavadzať.

Výklopné kovanie v modernom dizajne

Vďaka tomu, že je otváranie jednoduché a v kovaní je integrovaný systém BLUMOTION, je pohyb dvierok vždy plynulý a dovieranie tiché. S technológiami SERVO-DRIVE a TIP-ON sa veľmi jednoducho ovládajú aj bezúchytkové dvierka.

Výklopné kovanie AVENTOS disponuje prepracovaným systémom, vďaka ktorému je dizajn horných aj dolných skriniek rovnaký.

Typy systémov aventos

Výklopné kovanie a otváracie mechanizmy sú prevedené vo viacerých typoch.

  1. AVENTOS HK TOP má kompaktnú konštrukciu a je možné ho využiť na jednodielne čelo, ktoré sa vyklápa nahor. Je vhodné na výšky korpusu od 205 do 600 mm a šírky korpusov do 1800 mm.
  2. AVENTOS HK-S poskytuje komfort obsluhy s malými výklopmi, dá sa využiť ako úložný priestor nad skrinkou či chladničkou. Je vhodný pre výšky korpusov do max. 600 mm a šírky korpusov do 1800 mm (v závislosti od ukazovateľa výkonnosti).
  3. AVENTOS HF je sklopné kovanie na dvierka pre vysokú a strednú hornú skrinku. Dvojdielne čelo sa v strede lomí. Je vhodné pre výšky korpusov od 480 do 1 040 mm a šírky korpusov do 1800 mm.
  4. AVENTOS HK-XS vďaka štíhlej konštrukcii vytvára priestor na rozlet malých vysokých a horných skriniek. Pánty na výklopné dvierka majú všestranné využitie, je vhodný pre korpusy s výškou od 240 mm do 600 mm s šírku korpusu v závislosti od ukazovateľa výkonnosti.
  5. Plynové vzpery (piesty) na nábytok – výklopný teleskop – je praktické kovanie, ktoré disponuje tlmičom, a je vhodné na všetky dvierka a skrinky.

Sklopné kovanie

Ak hľadáte sklopné kovanie na dvierka či už do baru alebo obývačky vyskúšajte sklopné kovanie K12. Ide o sklopné piesty od talianskej spoločnosti italiana Ferramenta s 12 ročnou zárukou.

Plynový piest zdvíhací 

Pokiaľ máte záujem o jednoduchý zdvíhací mechanizmus za super ceny. Vyskúšajte plynový piest zdvíhací.

 

Zobrazenie:

Nenašli ste, čo ste hľadali? 

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme.

Mobil: 0910 910 883

E-mail: eshop@cpsi.sk


 

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník07.05.2024
Odporúča obchod
Spokojnosť, rýchle doručenie.
Overený zákazník24.04.2024
Odporúča obchod
Pomerne rýchla realizácia objednávky
Overený zákazník22.04.2024
Odporúča obchod
rýchlosť, všetko o.k.