Aktuálna akcia pre výrobcov nábytku zima 2023

Nakupujte za výhodnejšie sumy!

leták Zobraziť akciu

PREDAJ PRE STOLÁROV, NÁBYTKÁROV A ŠTÚDIÁ → registruj sa a nakupuj so zľavou

ísť späť

AGGLU

Prejsť na web výrobcu
www.agglu.sk/

Firma Agglu sa špecializuje na priemyselné lepenie a poskytuje riešenia v oblasti lepenia rôznych materiálov, ako sú napríklad kovy, plasty, sklo, drevo a iné.
Ponúka široký sortiment adhéznych produktov vrátane tekutých lepidiel, lepiacich pásov, tesniacich materiálov vrátane príslušenstva.
Firma Agglu pôsobí nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí a jej produkty a služby využívajú rôzne odvetvia priemyslu.
Špecializuje sa na výrobu a distribúciu prípravkov na priemyselné lepenie a tesnenie. Ich sortiment zahŕňa rôzne typy lepidiel, tesniacich hmôt, epoxidov, polyuretánových lepidiel a ďalších prípravkov na lepenie rôznych materiálov vrátane kovov, plastov, dreva, keramiky a skla.
Okrem toho Agglu ponúka aj rôzne aplikátory, náradie a príslušenstvo na prácu s lepidlami a tesniacimi hmotami, ako aj konzultačné služby a technickú podporu pre svojich zákazníkov. Ich výrobky sú určené pre rôzne odvetvia priemyslu, vrátane automobilového priemyslu, stavebníctva, elektroniky, nábytkárstva a mnohých ďalších.
Lepidlá od firmy Agglu vynikajú svojou kvalitou a širokým spektrom použitia. Sú určené pre priemyselné lepenie rôznych materiálov, ako sú kovy, plasty, sklo, keramika a podobne. Pre lepidlá od Agglu je typické, že majú vysokú pevnosť, vynikajúcu priľnavosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom, ako sú napríklad teplotné zmeny alebo vlhkosť.
Okrem toho sú tieto lepidlá zdravotne nezávadné a v súlade s ekologickými normami.
 

AGGLU sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník31.05.2023
Odporúča obchod
velka ochota predavajucivh, velmi pomohli
Overený zákazník22.05.2023
Odporúča obchod
Ochota pomôcť zákazníkovi.
Overený zákazník17.05.2023
Odporúča obchod
Odporúčam a ďakujem.