Akciový katalóg

JAR 2024

leták Zobraziť akciu

 PREDAJ PRE STOLÁROV A DIZAJNÉROV → registruj sa a nakupuj so zľavou    Predajňa v Nitre

ísť späť

Bachmann

Prejsť na web výrobcu
www.bachmann.com/de/

Firma Bachmann sa zameriava na výrobu a distribúciu elektroinštalačných produktov pre domácnosti a kancelárie.
Bachmann ponúka širokú škálu produktov, vrátane elektrických zásuviek, prepínačov, káblových zásuviek, stolových rozvodov a príslušenstva.
Ich produkty sú známe svojou vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a dizajnovým riešením, čo ich robí populárnymi medzi architektmi, dizajnérmi a zákazníkmi po celom svete.
Okrem toho sa Bachmann venuje aj výskumu a vývoju nových produktov, ktoré zvyšujú bezpečnosť, efektivitu a pohodlie pri používaní elektrických zariadení.
Elektrické zásuvky od firmy Bachmann ponúkajú niekoľko výhod. Jednou z nich je ich modularita a flexibilita, vďaka ktorej je možné zásuvky kombinovať a prispôsobovať potrebám rôznych používateľov. Zásuvky majú tiež kvalitné prevedenie a moderný dizajn, ktorý sa hodí do rôznych typov interiérov.
Okrem toho, Bachmann ponúka aj rôzne inteligentné funkcie a technológie, ako napríklad riešenia na úsporu energie, funkcie pre rýchle nabíjanie zariadení, alebo dokonca zásuvky s integrovaným USB portom a bezdrôtovým nabíjaním.
V neposlednom rade, Bachmann si zakladá na kvalite a bezpečnosti svojich produktov, a preto sú ich elektrické zásuvky vybavené rôznymi ochrannými prvky a certifikátmi, ako napríklad ochranou pred prepäťovými impulzmi, ochranou proti dotyku, alebo certifikátom bezpečnosti a spoľahlivosti od nezávislých certifikačných inštitúcií.

Bachmann sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník22.06.2024
Odporúča obchod
Tovar v poriadku, rýchla telefonická komunikácia s obchodom pri upresnení vlastnosti objednaného tovaru.
Overený zákazník17.06.2024
Odporúča obchod
Všetko prehľadné a tovar prie rýchlo
Overený zákazník07.05.2024
Odporúča obchod
Spokojnosť, rýchle doručenie.