Akciový katalóg

JAR 2024

leták Zobraziť akciu

 PREDAJ PRE STOLÁROV A DIZAJNÉROV → registruj sa a nakupuj so zľavou    Predajňa v Nitre

ísť späť

Blanco

Prejsť na web výrobcu
www.blanco.com/int-en/

Blanco je nemecká spoločnosť zameriavajúca sa na výrobu kuchynských drezov, batérií, kuchynských odpadkových systémov a príslušenstva.
Firma bola založená v roku 1925 a odvtedy si získala povesť jedného z najvýznamnejších svetových výrobcov v oblasti kuchynských drezov a batérií.
Blanco ponúka inovatívne riešenia a kvalitné materiály, ale tiež široký výber tvarov a farieb, aby vyhoveli potrebám rôznych zákazníkov.

Technológia firmy Blanco sa zameriava na kvalitu a dlhú životnosť. Výrobky sú vyrobené z odolných materiálov, akými sú nerezová oceľ, granit a keramika, ktoré zabezpečujú vysokú odolnosť proti nárazom, poškriabaniu, teplu a chemikáliám. Okrem toho sú drezy od firmy Blanco vybavené rôznymi technologickými riešeniami, ktoré zvyšujú ich funkčnosť a užívateľský komfort, ako napríklad antibakteriálna ochrana, vodné filtre alebo zvukovo izolačné vrstvy. Kvalita a funkčnosť drezov Blanco je vo všeobecnosti považovaná za vysokú.


Medzi zásady, ktorými sa Blanco riadi, patria:
1. Udržateľnosť - Blanco sa zaviazalo k ochrane životného prostredia a udržateľnému hospodáreniu s prírodnými zdrojmi.
2. Kvalita - Blanco sa snaží vytvárať výrobky najvyššej kvality, ktoré sú trvanlivé a spoľahlivé.
3. Inovácia - Blanco sa snaží inovovať a vylepšovať svoje výrobky a procesy, aby boli čo najúčinnejšie a najekologickejšie.

Výhody drezov Blanco:
Kvalitné materiály - Blanco používa vysoko kvalitné materiály, ako je nerezová oceľ, granit a keramika, ktoré sú trvanlivé a odolné voči poškodeniu.
Estetický dizajn - rôzne dizajny drezov, ktoré sú štýlové a esteticky príjemné, aby dokonale zapadli do rôznych interiérov kuchýň.
Funkčnosť - drezy Blanco majú rôzne funkcie, ako sú napríklad odtokové systémy, ktoré umožňujú efektívne odvádzať odpad a udržiavať čistotu.
Jednoduchá údržba - väčšina drezových produktov Blanco je ľahko čistiteľná a odolná voči škvrnám a poškriabaniu.
Viacúčelovosť - niektoré produkty Blanco majú viac funkcií, napríklad možnosť inštalácie príslušenstva ako sú kuchynské batérie, držiaky utierok, alebo odpadkové koše pre lepšiu separáciu.
Udržateľnosť - výroba drezov Blanco sa riadi prísnymi normami a zásadami udržateľnosti, čo znamená, že sú vyrábané s minimálnym vplyvom na životné prostredie.

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník22.06.2024
Odporúča obchod
Tovar v poriadku, rýchla telefonická komunikácia s obchodom pri upresnení vlastnosti objednaného tovaru.
Overený zákazník17.06.2024
Odporúča obchod
Všetko prehľadné a tovar prie rýchlo
Overený zákazník07.05.2024
Odporúča obchod
Spokojnosť, rýchle doručenie.