Akciový katalóg

JAR 2024

leták Zobraziť akciu

 PREDAJ PRE STOLÁROV A DIZAJNÉROV → registruj sa a nakupuj so zľavou    Predajňa v Nitre

ísť späť

Blum

Prejsť na web výrobcu
www.blum.com/sk/sk/

Blum je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Rakúsku, ktorá vyrába širokú škálu inovatívnych a kvalitných produktov určených pre moderné kuchyne, kúpeľne, obývacie izby a kancelárie. Spoločnosť Blum sa zameriava na kvalitu, inováciu a udržateľnosť a jej produkty sú používané v nábytkovom priemysle po celom svete.
Medzi produkty a riešenia, ktoré spoločnosť Blum ponúka, patria:
Pánty pre otváranie a zatváranie dvierok - špeciálne mechanizmy, ktoré umožňujú otváranie a zatváranie dvierok s minimálnym úsilím.
Výklopy pre horné skrinky Aventos - vysokokvalitný zdvíhací mechanizmus, ktorý umožňuje pohodlné a jednoduché otváranie a zatváranie dvierok, čím zabezpečuje pohodlný prístup k uloženým veciam a vytvára esteticky príjemné prostredie. Systém Aventos je dostupný v rôznych variantoch, ktoré umožňujú prispôsobenie sa individuálnym požiadavkám a potrebám zákazníkov. Tento systém je považovaný za jednu z najinovatívnejších technológií v oblasti výklopných dvierok a v súčasnosti sa využíva v mnohých domácnostiach a komerčných priestoroch po celom svete.
Zásuvkové výsuvy - využiteľné v kuchyni, obývacej izbe, kanceláriách i v kúpeľni, zabezpečujú jednoduchú a intuitívnu obsluhu zásuviek. Riešenia pre nábytkové systémy ako Blum Antaro, Movento, Merivobox či Legrabox, zabezpečujú efektívnu a ergonomickú prácu a zároveň šetria miesto.

Prečo odporúčame zvoliť si pánty od Blumu?
1. Kvalita: pánty od spoločnosti Blum sú vyrábané z vysokokvalitných materiálov, ako je napríklad nerezová oceľ, ktorá je odolná voči korózii a poškodeniu.
2. Inovácia: spoločnosť Blum je známa svojím neustálym úsilím o inovácie a vylepšovanie svojich produktov, aby vyhovovali aktuálnym trendom a potrebám zákazníkov.
    Ich pánty sú preto navrhnuté s ohľadom na funkčnosť a estetiku.
3. Ľahká montáž: jednoduchý dizajn, ktorý umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž, čo šetrí čas a náklady na inštaláciu.
4. Široká ponuka produktov: pánty pre rôzne typy dvierok a zásuviek, vrátane systémov s tlmením, ktoré znižuje hluk a šetrí nábytok.
    U nás nájdete naložené, polonaložené, vložené závesy, uhlové závesy, špeciálne závesy a príslušenstvo k závesom BLUM.
5. Ergonómia: navrhnuté s dôrazom na ergonómiu, aby bola manipulácia jednoduchá a pohodlná. Ich produkty taktiež prispievajú k lepšej využiteľnosti priestoru.

Takže ak hľadáte kvalitné, inovatívne a spoľahlivé pánty pre svoj nábytok, pánty od spoločnosti Blum sú vynikajúcou voľbou.

 

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník17.06.2024
Odporúča obchod
Všetko prehľadné a tovar prie rýchlo
Overený zákazník07.05.2024
Odporúča obchod
Spokojnosť, rýchle doručenie.
Overený zákazník24.04.2024
Odporúča obchod
Pomerne rýchla realizácia objednávky