Aktuálna akcia pre výrobcov nábytku leto 2023.

Nakupujte za výhodné ceny a získajte darčeky.

leták Zobraziť akciu

PREDAJ PRE STOLÁROV A DIZAJNÉROV → registruj sa a nakupuj so zľavou

ísť späť

Bosetti Marella

Prejsť na web výrobcu
www.bosettimarella.it/

Bosetti Marella je prestížna značka, ktorá kombinuje tradičné talianske remeslá s modernými technológiami a inováciami. Je známa svojou kvalitou, dizajnom a širokou ponukou produktov, ktoré dokážu vyhovieť potrebám aj tých najnáročnejších zákazníkov.
V portfóliu Bosetti Marella nájdete úchytky, knobky, kľučky, kovové háčiky, policové konzoly a iné dekoračné prvky pre nábytok a interiér. Ich produkty sú známe svojou kvalitou, dizajnom a rôznorodosťou.

Firma Bosetti Marella sa vyznačuje trvalým záujmom o inovácie a vylepšovanie svojich produktov, aby naplnila očakávania širokého spektra zákazníkov. Preto sa pravidelne zúčastňuje rôznych veľtrhov a podujatí, kde predstavuje svoje najnovšie produkty, trendy a technológie.

Bosetti Marella je tiež známa svojou spoluprácou s významnými talianskymi dizajnérmi, ktorí pomáhajú vytvárať nové a originálne dizajny kovových doplnkov pre nábytok a interiér. Spoločnosť tiež dbá na udržateľnosť a ochranu životného prostredia pri výrobe svojich produktov.

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník28.09.2023
Odporúča obchod
Našla som tu čo som hľadala. Dodanie vcelku rýchle. Čo mi ale chýbalo bola možnosť platiť vopred, za tovar som musela platiť v hotovosti kuriérovi.
Overený zákazník18.09.2023
Odporúča obchod
Promptné jednanie, rýchle dodanie,cena
Overený zákazník30.08.2023
Odporúča obchod
Rýchle vybavenie objednávky.