Aktuálna akcia pre výrobcov nábytku leto 2023.

Nakupujte za výhodné ceny a získajte darčeky.

leták Zobraziť akciu

PREDAJ PRE STOLÁROV A DIZAJNÉROV → registruj sa a nakupuj so zľavou

ísť späť

FGV

Prejsť na web výrobcu
www.fgv.it/en/

FGV je talianska spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou kovových komponentov pre nábytkársky priemysel. Firma vyrába širokú škálu produktov, ktoré zahŕňajú: pánty, výsuvy pre nábytok, uchytenia a držiaky pre rôzne typy nábytku, sklopné a zdvíhacie mechanizmy, iné kovové komponenty sko sú napr. zámky a stolové nohy.

Všetky produkty FGV sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a podliehajú prísnej kontrole kvality, aby sa zaručila ich spoľahlivosť a trvanlivosť. Firma tiež investuje do výskumu a vývoja, aby dokázala vyvíjať nové a inovatívne produkty, ktoré dokážu vyhovieť meniacim sa potrebám trhu a zákazníkov.
FGV vyrába rôzne typy výsuvov pre nábytok, vrátane ložiskových výsuvov. Tieto výsuvy zaisťujú plynulý a tichý chod a zároveň majú vysokú nosnosť. 
Ich konštrukcia je navrhnutá tak, aby dokázali udržať ťažké predmety, ako sú napríklad zásuvky plné riadov bez toho, aby sa výsuvy deformovali alebo poškodili.

Výdrž a životnosť výsuvov FGV závisia na rôznych faktoroch, akými sú intenzita používania, zaobchádzanie s nimi a podobne. Avšak, výsuvy FGV sú vyrobené z kvalitných materiálov a podliehajú prísnej kontrole kvality, čo zaručuje ich spoľahlivosť a trvanlivosť. Okrem toho, FGV ponúka na svoje výsuvy záruku, ktorá zaručuje ich bezchybný chod a funkčnosť. Preto ak sú výsuvy FGV nainštalované správne a používané s primeranou starostlivosťou, budú vám slúžiť dlhé roky.

FGV sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník28.09.2023
Odporúča obchod
Našla som tu čo som hľadala. Dodanie vcelku rýchle. Čo mi ale chýbalo bola možnosť platiť vopred, za tovar som musela platiť v hotovosti kuriérovi.
Overený zákazník18.09.2023
Odporúča obchod
Promptné jednanie, rýchle dodanie,cena
Overený zákazník30.08.2023
Odporúča obchod
Rýchle vybavenie objednávky.