Aktuálna akcia pre výrobcov nábytku zima 2023

Nakupujte za výhodnejšie sumy!

leták Zobraziť akciu

PREDAJ PRE STOLÁROV, NÁBYTKÁROV A ŠTÚDIÁ → registruj sa a nakupuj so zľavou

ísť späť

FGV

Prejsť na web výrobcu
www.fgv.it/en/

FGV je talianska spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou kovových komponentov pre nábytkársky priemysel. Firma vyrába širokú škálu produktov, ktoré zahŕňajú: pánty, výsuvy pre nábytok, uchytenia a držiaky pre rôzne typy nábytku, sklopné a zdvíhacie mechanizmy, iné kovové komponenty sko sú napr. zámky a stolové nohy.

Všetky produkty FGV sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a podliehajú prísnej kontrole kvality, aby sa zaručila ich spoľahlivosť a trvanlivosť. Firma tiež investuje do výskumu a vývoja, aby dokázala vyvíjať nové a inovatívne produkty, ktoré dokážu vyhovieť meniacim sa potrebám trhu a zákazníkov.
FGV vyrába rôzne typy výsuvov pre nábytok, vrátane ložiskových výsuvov. Tieto výsuvy zaisťujú plynulý a tichý chod a zároveň majú vysokú nosnosť. 
Ich konštrukcia je navrhnutá tak, aby dokázali udržať ťažké predmety, ako sú napríklad zásuvky plné riadov bez toho, aby sa výsuvy deformovali alebo poškodili.

Výdrž a životnosť výsuvov FGV závisia na rôznych faktoroch, akými sú intenzita používania, zaobchádzanie s nimi a podobne. Avšak, výsuvy FGV sú vyrobené z kvalitných materiálov a podliehajú prísnej kontrole kvality, čo zaručuje ich spoľahlivosť a trvanlivosť. Okrem toho, FGV ponúka na svoje výsuvy záruku, ktorá zaručuje ich bezchybný chod a funkčnosť. Preto ak sú výsuvy FGV nainštalované správne a používané s primeranou starostlivosťou, budú vám slúžiť dlhé roky.

FGV sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník31.05.2023
Odporúča obchod
velka ochota predavajucivh, velmi pomohli
Overený zákazník22.05.2023
Odporúča obchod
Ochota pomôcť zákazníkovi.
Overený zákazník17.05.2023
Odporúča obchod
Odporúčam a ďakujem.