Akciový katalóg

JAR 2024

leták Zobraziť akciu

PREDAJ PRE STOLÁROV A DIZAJNÉROV registruj sa a nakupuj so zľavou

ísť späť

Fischer

Prejsť na web výrobcu
www.fischer-sk.sk/sk-sk

Fischer je medzinárodný výrobca kvalitného náradia, ktorý sa špecializuje na výrobu hmoždiniek, kotviacich systémov, skrutiek a iného spojovacieho materiálu. Fischer je renomovaná značka v oblasti spojovacieho materiálu a jej výrobky sú známe pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a inovatívnosť.

Fischer je jedným z popredných svetových výrobcov spojovacieho materiálu a nástrojov a má pobočky po celom svete. Firma sa zameriava na kvalitu a inovácie výrobkov, čo je dôvod, prečo sa stala dôveryhodnou značkou pre mnoho priemyselných odvetví vrátane stavebníctva, automobilového priemyslu, strojárstva a iných.

Okrem hmoždiniek a kotviacich systémov sa Fischer zaoberá aj výrobou iných nástrojov a doplnkov pre stavebníctvo, ako sú napríklad klinové spoje, izolácie, tesnenia a iné. Firma má aj svoje vývojové centrum, kde vyvíja nové výrobky a testuje ich kvalitu a funkčnosť.

Univerzálne hmoždinky Fischer Duopower sú považované za vysoko kvalitné a spoľahlivé spojovacie prvky. Duopower hmoždiny majú dva druhy krídel, ktoré sa po zasunutí do steny rozložia a vytvárajú tak vyššiu rozložitelnosť záťaže. Tento dizajn umožňuje vytvárať pevné spojenie aj v mäkších stenách a materiáloch.

Hmoždinky Fischer Duopower sú vhodné pre rôzne druhy aplikácií vrátane stavebných prác, domácich opráv a iných projektov, kde je potrebné spoľahlivé a trvanlivé spojenie do mäkších a tvrdších materiálov. Duopower kotvy sú univerzálne a vhodné pre použitie v rôznych materiáloch, vrátane suchých murív, sadrovej dosky, betónu či prírodného kameňa.

Duopower hmoždinky sa môžu používať v nasledujúcich materiáloch:

  1. Suché murivo: upevnenie predmetov do suchého muriva, ako sú napríklad tehly a betónové bloky.

  2. Betón: betónové steny, stropy a podlahy - upevnenie predmetov, ako sú napríklad kovové regály a nábytok.

  3. Sadrovláknitá doska: ideálne na upevnenie rôznych predmetov, ako sú napríklad kuchynské skrinky, police a zrkadlá.

  4. Prírodný kameň: hmoždinky Fischer Duopower je možné použiť aj vo vašich záhradných a vonkajších projektoch.

Okrem týchto materiálov môžu byť Duopower hmoždinky použité aj v mnohých ďalších materiáloch, ako sú napríklad tvrdé drevo, kov a plast. Pri používaní hmoždiniek Fischer je však dôležité dodržiavať odporúčané inštalačné postupy a maximálne záťaže pre daný typ a veľkosť hmoždinky v konkrétnom materiáli.

Spoločnosť Fischer sa taktiež snaží byť ekologicky zodpovedná a využíva recyklované materiály a šetrné výrobné procesy. To jej umožňuje znižovať svoj ekologický odtlačok a pomáhať ochrániť životné prostredie.

Fischer sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník08.04.2024
Odporúča obchod
rýchlosť dodania
Overený zákazník27.03.2024
Odporúča obchod
Rýchle a kvalitné
Overený zákazník24.03.2024
Odporúča obchod
Rýchle doručenie.