Aktuálna akcia pre nábytkové kovania jeseň 2023.

Nakupovať v CPS sa oplatí.

leták Zobraziť akciu

PREDAJ PRE STOLÁROV A DIZAJNÉROV → registruj sa a nakupuj so zľavou

ísť späť

Koh-i-Noor

Prejsť na web výrobcu
www.koh-i-noor.sk/

Koh-i-Noor Hardtmuth je česká spoločnosť so sídlom v Prahe, ktorá sa špecializuje na výrobu umeleckého a kancelárskeho príslušenstva. Produkty značky Koh-i-Noor sú známe svojou kvalitou a inováciou a používajú sa po celom svete.

Koh-i-Noor ponúkajú tiež opravné fixky pre rôzne materiály vrátane dreva, kovu a plastu. Fixky sú ideálne pre drobné opravy na nábytku, podlahách a iných drevených povrchoch. Na rozdiel od tradičných drevených opravných tyčiniek, ktoré musia byť manuálne ohrievané a následne aplikované, opravné fixky sú jednoduché na použitie a po aplikácii rýchlo schnú.

Opravné fixky Koh-i-Noor majú širokú paletu farieb, aby zodpovedali farebným odtieňom rôznych druhov dreva. Sú vodotesné a odolné voči poškriabaniu, čo zabezpečuje trvanlivosť opravy. Okrem toho, opravné fixky Koh-i-Noor sú veľmi ekonomické a efektívne, pretože použijete len toľko, koľko je potrebné na danú opravu.

Všetky produkty značky Koh-i-Noor sú vyrábané v súlade s najvyššími štandardami kvality a zákazníckej spokojnosti. Preto sú opravné fixky Koh-i-Noor vhodné pre profesionálnych remeselníkov, ako aj pre domácnosti.

 

Koh-i-Noor sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník17.11.2023
Odporúča obchod
Som veľmi spokojná..rýchle dodanie. Super
Overený zákazník25.10.2023
Odporúča obchod
Som spokojná pán cez telefón odporučil kde mam hľadať tovar a aj kód povedal do telefónu.
Overený zákazník23.10.2023
Odporúča obchod
Veľká spokojnosť... ochota.. výborný kolektív