Aktuálna akcia pre výrobcov nábytku zima 2023

Nakupujte za výhodnejšie sumy!

leták Zobraziť akciu

PREDAJ PRE STOLÁROV, NÁBYTKÁROV A ŠTÚDIÁ → registruj sa a nakupuj so zľavou

ísť späť

Lamello

Prejsť na web výrobcu
www.lamello.com/

Spoločnosť Lamello je švajčiarsky výrobca spojovacích systémov pre nábytkársky priemysel a stolárov. Firma je známa svojimi inovatívnymi technológiami a výrobkami.

Medzi najznámejšie produkty spoločnosti Lamello patrí systém spojovania zvaný "Clamex", ktorý umožňuje spojenie dvoch dielov bez použitia skrutiek, klincov alebo lepidla. Systém Clamex je veľmi presný a stabilný, čo umožňuje vytvárať kvalitné a pevné spoje v nábytku a iných drevených konštrukciách.

V našej ponuke nájdete spojovacie lamely Lamello, ktoré slúžia na spájanie dreva bez potreby skrutiek, klincov alebo lepidla. Tento spojovací systém umožňuje vytvárať pevné a stabilné spoje medzi dvoma dielmi dreva, ktoré majú tvar otvoru a vstupu v tvare písmena "V".

Spojovacie lamely sa vkladajú do otvorov v dreve a následne sa spojené diely stlačia k sebe. Tento proces spôsobí, že spojovacia lamela sa roztiahne a prispôsobí sa tvaru otvoru, čím vytvorí pevný spoj.

Lamely Lamello sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a tvaroch, čo umožňuje vytvárať rôzne typy spojov v závislosti od potrieb projektu. Použitie spojovacích lamiel Lamello zvyšuje pevnosť spoja a umožňuje vytvárať kvalitné a trvanlivé drevené konštrukcie.

Okrem lamiel ponúka spoločnosť Lamello aj ďalšie inovatívne spojovacie systémy, ktoré umožňujú vytvárať pevné a spoľahlivé spoje medzi drevenými dielmi bez viditeľných spojov.

Lamello sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

  Overené našimi zákazníkmi

  Overený zákazník31.05.2023
  Odporúča obchod
  velka ochota predavajucivh, velmi pomohli
  Overený zákazník22.05.2023
  Odporúča obchod
  Ochota pomôcť zákazníkovi.
  Overený zákazník17.05.2023
  Odporúča obchod
  Odporúčam a ďakujem.