Aktuálna akcia pre výrobcov nábytku zima 2023

Nakupujte za výhodnejšie sumy!

leták Zobraziť akciu

PREDAJ PRE STOLÁROV, NÁBYTKÁROV A ŠTÚDIÁ → registruj sa a nakupuj so zľavou

ísť späť

Marcopol

Prejsť na web výrobcu
marcopol.eu/

Spoločnosť Marcopol sa špecializuje na výrobu a distribúciu nábytkových kovových súčiastok. Hlavným sortimentom spoločnosti Marcopol sú kovové súčiastky pre nábytkársky priemysel vrátane šróbov, matíc, konfirmátov a iných spojovacích súčiastok, ďalej vrtáky a potreby pre pílenie, reťaze a rôzne ďalšie kovové dielce, ktoré sa využívajú pri výrobe kuchynských skriniek, sedacích súprav, stolov, stoličiek, postelí a ďalšieho nábytku.

Marcopol vyrába kovové diely pre rôzne priemyselné odvetvia, ako napríklad pre výrobu nábytku, stavebného priemyslu, automobilového priemyslu a iných. Ich sortiment zahŕňa rôzne súčiastky a doplnky, ako sú napríklad skrutky, matice, hmoždinky, hmoždinové kotvy, rohové spojky, kovové diely na nábytok a mnoho ďalších. Výroba týchto súčiastok prebieha na základe najmodernejších technológií, aby sa zabezpečila vysoká kvalita a presnosť výrobkov.

Okrem výroby kovových súčiastok pre nábytkový priemysel spoločnosť Marcopol tiež ponúka služby ako galvanizácia a lakovanie kovových súčiastok. Tieto služby umožňujú zákazníkom získať vysoko kvalitné kovové súčiastky, ktoré sú trvanlivé a odolné voči oxidácii a korózii.

Marcopol sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník31.05.2023
Odporúča obchod
velka ochota predavajucivh, velmi pomohli
Overený zákazník22.05.2023
Odporúča obchod
Ochota pomôcť zákazníkovi.
Overený zákazník17.05.2023
Odporúča obchod
Odporúčam a ďakujem.