Aktuálna akcia pre nábytkové kovania jeseň 2023.

Nakupovať v CPS sa oplatí.

leták Zobraziť akciu

PREDAJ PRE STOLÁROV A DIZAJNÉROV → registruj sa a nakupuj so zľavou

ísť späť

NPT srl

Prejsť na web výrobcu
www.nptsrl.com/

Talianska firma NPT sa špecializuje na výrobu lepidiel a tmelov pre rôzne aplikácie v priemysle a stavebníctve. Ich produktové portfólio zahŕňa napríklad univerzálne tmely, tesniace hmoty, lepidlá na drevo, lepidlá na kov a mnoho ďalších. Firma sa tiež zameriava na vývoj nových produktov a technológií, aby dokázala vyhovieť potrebám svojich zákazníkov.

Lepidlá a tmely od NPT sú známe svojou vysokou kvalitou a spoľahlivosťou a sú vhodné pre použitie v širokom spektre aplikácií. Firma má mnohoročné skúsenosti a s výrobou lepidiel a tmelov, čo jej umožňuje byť konkurencieschopnou a úspešnou na trhu.

Medzi top produkt tejto značky patrí bezpochyby polyuretánové lepidlo U-BOND 309 určené na lepenie dreva a drevených materiálov, ako sú OSB dosky, lamino, drevovláknité dosky a podobne. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou a odolnosťou, a preto je vhodné aj na lepenie konštrukcií, ako sú napríklad steny, stropy alebo podlahy.

Polyuretánové lepidlo má výhodu v tom, že má rýchly čas tvrdnutia a vysokú odolnosť voči vlhkosti a teplotným vplyvom. Okrem toho je schopné znášať veľké zaťaženie a je odolné voči vibráciám a nárazom. Lepidlo U-BOND je vhodné pre profesionálov, ako sú stolári a remeselníci, ale aj pre majstrov v domácnosti.

NPT srl sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník17.11.2023
Odporúča obchod
Som veľmi spokojná..rýchle dodanie. Super
Overený zákazník25.10.2023
Odporúča obchod
Som spokojná pán cez telefón odporučil kde mam hľadať tovar a aj kód povedal do telefónu.
Overený zákazník23.10.2023
Odporúča obchod
Veľká spokojnosť... ochota.. výborný kolektív