Aktuálna akcia pre výrobcov nábytku zima 2023

Nakupujte za výhodnejšie sumy!

leták Zobraziť akciu

PREDAJ PRE STOLÁROV, NÁBYTKÁROV A ŠTÚDIÁ → registruj sa a nakupuj so zľavou

ísť späť

NPT srl

Prejsť na web výrobcu
www.nptsrl.com/

Talianska firma NPT sa špecializuje na výrobu lepidiel a tmelov pre rôzne aplikácie v priemysle a stavebníctve. Ich produktové portfólio zahŕňa napríklad univerzálne tmely, tesniace hmoty, lepidlá na drevo, lepidlá na kov a mnoho ďalších. Firma sa tiež zameriava na vývoj nových produktov a technológií, aby dokázala vyhovieť potrebám svojich zákazníkov.

Lepidlá a tmely od NPT sú známe svojou vysokou kvalitou a spoľahlivosťou a sú vhodné pre použitie v širokom spektre aplikácií. Firma má mnohoročné skúsenosti a s výrobou lepidiel a tmelov, čo jej umožňuje byť konkurencieschopnou a úspešnou na trhu.

Medzi top produkt tejto značky patrí bezpochyby polyuretánové lepidlo U-BOND 309 určené na lepenie dreva a drevených materiálov, ako sú OSB dosky, lamino, drevovláknité dosky a podobne. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou a odolnosťou, a preto je vhodné aj na lepenie konštrukcií, ako sú napríklad steny, stropy alebo podlahy.

Polyuretánové lepidlo má výhodu v tom, že má rýchly čas tvrdnutia a vysokú odolnosť voči vlhkosti a teplotným vplyvom. Okrem toho je schopné znášať veľké zaťaženie a je odolné voči vibráciám a nárazom. Lepidlo U-BOND je vhodné pre profesionálov, ako sú stolári a remeselníci, ale aj pre majstrov v domácnosti.

NPT srl sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník31.05.2023
Odporúča obchod
velka ochota predavajucivh, velmi pomohli
Overený zákazník22.05.2023
Odporúča obchod
Ochota pomôcť zákazníkovi.
Overený zákazník17.05.2023
Odporúča obchod
Odporúčam a ďakujem.