Aktuálna akcia pre výrobcov nábytku zima 2023

Nakupujte za výhodnejšie sumy!

leták Zobraziť akciu

PREDAJ PRE STOLÁROV, NÁBYTKÁROV A ŠTÚDIÁ → registruj sa a nakupuj so zľavou

ísť späť

Soudal

Prejsť na web výrobcu
www.soudal.sk/

Spoločnosť Soudal sa zaoberá výrobou lepidiel, tesniacich hmôt, pien a iných chemických produktov pre stavebný priemysel a priemysel spojovacích materiálov. Soudal má svoje pobočky po celom svete vrátane Slovenska, kde poskytuje svoje produkty a riešenia pre stavebné firmy, remeselníkov, architektov a iných zákazníkov. V sortimente produktov spoločnosti Soudal nájdete napríklad lepidlá na dlaždice, tesniace hmoty na okná a dvere, rôzne typy pien na izoláciu, lepidlá a tmely pre kúrenie, chladenie a klimatizáciu a mnoho ďalších.

Medzi vyhľadávané produkty Soudal patrí univerzálny a sanitárny silikón. Univerzálny silikón Soudal sa používa na tesnenie a lepenie v interiéri aj exteriéri. Medzi jeho výhody patrí vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom, UV žiareniu, starobnému opotrebeniu a zvýšenej vlhkosti. Je vhodný na použitie na rôznych materiáloch, ako sú keramika, sklo, kov, drevo, plast a iné. Jeho výhodou je aj to, že rýchlo schne a tvorí pevné a flexibilné tesnenie.

Sanitárny silikón Soudal sa používa na tesnenie a lepenie v miestnostiach s vysokou vlhkosťou, ako sú kúpeľne, sprchy, toalety a iné. Výhodou tohto silikónu je jeho vysoká odolnosť voči vlhkosti, plesni a baktériám. Je tiež odolný voči čistiacim prostriedkom a chemikáliám, ktoré sa bežne používajú v domácnostiach a kúpeľniach. Sanitárny silikón Soudal sa môže použiť na rôznych materiáloch, ako sú keramika, sklo, kov, drevo, plast a iné. Je ľahko aplikovateľný, rýchlo schne a tvorí pevné a elastické tesnenie, ktoré udrží kúpeľňu alebo inú miestnosť s vysokou vlhkosťou suchú a bezpečnú.

Soudal sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník31.05.2023
Odporúča obchod
velka ochota predavajucivh, velmi pomohli
Overený zákazník22.05.2023
Odporúča obchod
Ochota pomôcť zákazníkovi.
Overený zákazník17.05.2023
Odporúča obchod
Odporúčam a ďakujem.