Aktuálna akcia pre nábytkové kovania jeseň 2023.

Nakupovať v CPS sa oplatí.

leták Zobraziť akciu

PREDAJ PRE STOLÁROV A DIZAJNÉROV → registruj sa a nakupuj so zľavou

ísť späť

Starax

Prejsť na web výrobcu
www.starax.com.tr/Default

Firma Starax sa zaoberá výrobou a distribúciou kovových výrobkov a súčiastok pre rôzne odvetvia priemyslu, no najmä pre nábytkársky priemysel. Ich produkty zahŕňajú vybavenie pre kuchyne a kuchynské skrinky, vybavenie šatníkov a kúpeľní, a tiež posuvné systémy.

V ponuke majú rôzne typy výsuvných košov, boxov a košíkov, odkladacích priestorov, závesných systémov, rôzne vychytávky do šatníkových skríň, vďaka ktorým bude uloženie vašich vecí vždy prehľadné, koše na bielizeň a množstvo doplnkov a vybavenia pre kúpeľne. Obľúbené sú funkčné systémy pre potravinové skrine, rohové výsuvné koše, a tiež šatníkové doplnky, ktoré spravia z vašej skrine prehľadné miesto.

Spoločnosť STARAX bola založená v roku 1996 s cieľom poskytovať služby v sektore kuchynských a nábytkových doplnkov. Spoločnosť má svoje výrobné závody v Turecku a zákazníkom ponúka širokú škálu produktov, vrátane kuchynských a kúpeľňových doplnkov, zásobníkov na odpad, policových systémov, nožičiek a mnohých ďalších. Starax je známy svojou kvalitou výrobkov a vysokým stupňom zákazníckej spokojnosti.

Starax sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník17.11.2023
Odporúča obchod
Som veľmi spokojná..rýchle dodanie. Super
Overený zákazník25.10.2023
Odporúča obchod
Som spokojná pán cez telefón odporučil kde mam hľadať tovar a aj kód povedal do telefónu.
Overený zákazník23.10.2023
Odporúča obchod
Veľká spokojnosť... ochota.. výborný kolektív