Aktuálna akcia pre výrobcov nábytku zima 2023

Nakupujte za výhodnejšie sumy!

leták Zobraziť akciu

PREDAJ PRE STOLÁROV, NÁBYTKÁROV A ŠTÚDIÁ → registruj sa a nakupuj so zľavou

ísť späť

VOGA

Prejsť na web výrobcu
voga.si/

Firma Voga je slovinský výrobca nábytku, ktorý vyrába a predáva kvalitné moderné a luxusné nábytkové doplnky pre interiéry a exteriéry. Firma bola založená v roku 2008 a odvtedy sa stala jedným z lídrov v oblasti moderného nábytku.


VOGA sa špecializuje na výrobu stolových podnoží s moderným dizajnom. Všetky produkty sú vyrábané s použitím najkvalitnejších materiálov.
Firma VOGA dbá na detaily a funkčnosť svojich produktov, aby boli nielen esteticky príjemné, ale aj pohodlné, praktické, pevné a bezpečné.
Ich stolové podnože sú často charakteristické moderným a minimalistickým dizajnom. Charakteristickými sú pre nich aj podnože v industriálnom štýle.

Medzi najpopulárnejšie typy podnoží patria: 
Stolové podnože z ocele s rôznymi druhmi povrchových úprav, ako je napríklad matné čierne lakovanie alebo nerezová oceľ so štruktúrou piesku.
Tieto podnože majú často jednoduchý tvar s rovnými líniami a geometrickými tvarmi.
Stolové podnože z hliníka sú ľahšie a elegantnejšie, ale stále veľmi pevné a stabilné. Hliníkové podnože sú k dispozícii v matnom alebo lesklom povrchu s jemnými detailami.
Kombinované stolové podnože, ktoré spájajú oceľ a drevo alebo sklo. Tieto podnože majú často zaujímavý a neobvyklý dizajn, ktorý zvyčajne spája geometrické tvary a kontrasty medzi rôznymi materiálmi.

VOGA sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník31.05.2023
Odporúča obchod
velka ochota predavajucivh, velmi pomohli
Overený zákazník22.05.2023
Odporúča obchod
Ochota pomôcť zákazníkovi.
Overený zákazník17.05.2023
Odporúča obchod
Odporúčam a ďakujem.