Aktuálna akcia pre výrobcov nábytku zima 2023

Nakupujte za výhodnejšie sumy!

leták Zobraziť akciu

PREDAJ PRE STOLÁROV, NÁBYTKÁROV A ŠTÚDIÁ → registruj sa a nakupuj so zľavou

ísť späť

Volpato

Prejsť na web výrobcu
www.volpatoindustrie.it/

Talianska firma Volpato je známa výrobou plastových produktov určených pre širokú škálu odvetví, ako napríklad automobilový priemysel, elektrotechniku, stavebníctvo, zdravotníctvo a iné.
Vyrába rôzne druhy nôh a nožičiek, rôzne profily pre nábytkársku výrobu, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a precíznosťou výroby, ďalej príborníky do zásuviek či sokle.
Plastové výrobky vyrába firma Volpato zo širokej škály plastov, vrátane ABS, PVC, PC, PMMA a ďalších materiálov. Firma využíva moderné technológie a zariadenia na výrobu plastových výrobkov vrátane 3D tlačiarne, CNC strojov, lisy a iných zariadení.
Vďaka dlhoročnému skúsenostiam a technologickému zázemiu dokáže firma Volpato ponúkať plastové výrobky vysokej kvality, ktorá vyhovuje náročným požiadavkám jej zákazníkov.
Volpato Industrie predstavuje širokú škálu nastaviteľných nôh špeciálne vyvinutých pre modulárne kuchynské skrinky. Firma ponúka široký sortiment plastových nožičiek pre rôzne použitie, vrátane nožičiek pre nábytok, stolových nôh, nožičiek pre regály a iné druhy nožičiek. Nožičky sa vyrábajú z rôznych materiálov, vrátane termoplastov a iných plastov a sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, farbách a dizajnoch, aby sa prispôsobili potrebám rôznych typov nábytku a zariadení. Okrem nožičiek firma Volpato Industrie ponúka aj kovové nohy a iné typy príslušenstva pre nábytok.
 

Volpato sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

  Overené našimi zákazníkmi

  Overený zákazník31.05.2023
  Odporúča obchod
  velka ochota predavajucivh, velmi pomohli
  Overený zákazník22.05.2023
  Odporúča obchod
  Ochota pomôcť zákazníkovi.
  Overený zákazník17.05.2023
  Odporúča obchod
  Odporúčam a ďakujem.