Aktuálna akcia pre výrobcov nábytku leto 2023.

Nakupujte za výhodné ceny a získajte darčeky.

leták Zobraziť akciu

PREDAJ PRE STOLÁROV A DIZAJNÉROV → registruj sa a nakupuj so zľavou

ísť späť

Wkręt-met Klimas

Prejsť na web výrobcu
sk.klimas.com/

Firma Wkręt-met Klimas je popredný európsky výrobca skrutiek so sídlom v Poľsku. Vyrába širokú škálu skrutiek a upevňovacích prvkov pre rôzne odvetvia, ako sú stavebníctvo, energetika, doprava, priemysel a mnoho ďalších. Ich hlavný sortiment zahŕňa kovové šrouby, klince, matice, hmoždinky, kotviace prvky, spojovacie materiály a rôzne príslušenstvo pre ich použitie. 

Medzi produkty firmy Klimas patria kvalitné skrutky do dreva, stavebné skrutky do krovu, tesárske skrutky, kotvy do dreva na upevnenie strešnej krytiny a tepelnej izolácie stien na drevený podklad. Ďalej ponúkajú terasové skrutky na podlahy a terasy, trojrozmerné tesárske upevňovacie prvky – drevené uholníky, tesárske klince, skrutky do dreva, ako aj zástrčky a ozdobné rozety. Firma sa tiež zameriava na výrobu skrutiek s vysokou odolnosťou voči korózii, ktoré sú vhodné pre použitie v extrémnych podmienkach a prostrediach.

Firma Wkręt-met Klimas si zakladá na kvalite svojich výrobkov a snaží sa vyrábať vysokokvalitné skrutky. Všetky produkty sú podrobené prísnym kontrolám kvality a testovaniam v rôznych podmienkach, aby boli zaručené ich vlastnosti a spoľahlivosť. Wkręt-met Klimas je certifikovaná podľa medzinárodných noriem kvality a bezpečnosti, ako sú napríklad ISO 9001 a ISO 14001.

Wkręt-met Klimas sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník18.09.2023
Odporúča obchod
Promptné jednanie, rýchle dodanie,cena
Overený zákazník30.08.2023
Odporúča obchod
Rýchle vybavenie objednávky.
Overený zákazník15.08.2023
Odporúča obchod
Nebola