O firme CPS Interiér

 

Krátka história firmy

r.1990 - založenie firmy CPS Interiér
r.1997 - otvorenie kuchynského a interiérového štúdia.
r.2002 - otvorenie (kamenného) obchodu s nábytkovými kovaniami, kuchynskými drezmi, dvierkami, pracovnými doskami a ďalším materiálom pre výrobu nábytku.
r.2011 - spustenie E-shopu s potrebami pre výrobu a zariaďovanie interiérov.
Prejsť hore

E-shop s potrebami pre výrobu a zariaďovanie interiérov

E-shop vám poslúži aj ako katalóg výrobkov s obrázkami a dostupnou dokumentáciou ku kľúčovým produktom. Po prihlásení sa každému zobrazujú ceny podľa jeho konkrétnej cenovej hladiny. Ceny, dostupnosť tovaru, akcie a noviny v E-shope sú aktualizované denne.
Prejsť hore

Kamenný veľkoobchod a maloobchod s potrebami pre výrobu a zariaďovanie interiérov

CPS Interiér, obchod s potrebami pre výrobu a zariaďovanie interiérov

Predajňa s potrebami pre výrobu a zariaďovanie interiérov oslovuje najmä stolárov a výrobcov nábytku, ale aj predajne so zameraním na kovania, domácich majstrov ako aj maloobchodných zákazníkov. Veľkoobchodným odberateľom ponúkame systém zliav a maloobchodným odberateľom ponúkame rôzne akciové ponuky. Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá. Preto kladieme dôraz na kvalitu a okamžitú dostupnosť výrobkov zvyšovaním skladových zásob. Predaj potrieb pre výrobu a zariaďovanie interiérov neustále rozširujeme o nové modely a značky.
Prejsť hore

Interiérový dizajn CPS Interiér - Interiéry od dizajnéra 

Sme interiérové štúdio CPS Interiér – Interiérový dizajn zaoberajúce sa návrhom, realizáciou a montážou interiérov po celom Slovensku. Vytvárame interiéry od malých kuchyniek a kúpeľní cez celé zariadenia bytov a domov až po návrhy a realizácie reštaurácií, hotelov a penziónov.
Náš interiérový dizajnér vám poradí s výberom farieb, materiálov a doplnkov, vymyslí správne dispozičné riešenie, vytvorí projekt a nakoniec dohliadne na výrobu a realizáciu vášho vysnívaného interiéru.

Prejsť hore

Kategórie

Facebook