Akciový katalóg

Leto 2024

leták Zobraziť akciu

 PREDAJ PRE STOLÁROV A DIZAJNÉROV → registruj sa a nakupuj so zľavou    Predajňa v Nitre

ísť späť

Vnútorné vybavenie vstavanej skrine a šatníka

Ak doma máte vstavanú skriňu, šatník, alebo skriňu, tak je pre vás dôležité, aby ste si zvolili správne vnútorné vybavenie. Vnútorné vybavenie vstavanej skrine vám vo vašej skrini alebo šatníku umožní naplno využiť celý vnútorný priestor. Vyberte si z výsuvných košov alebo vnútorných zásuviek, vešiakových tyčí, výsuvných vešiakov na odevy, sklopných vešiakov alebo výklopných košov na prádlo

Vnútorné vybavenie vstavanej skrine - ako si vybrať? 

V našom e-shope máte na výber kompletné vnútorné vybavenie do vstavanej skrine. Pomôžeme vám ako si správne vybrať. 

Výsuvné koše a zásuvky do skrineVešiaková tyč Sklopný vešiakVýklopný kôš na prádlo

Potrebujem dostatok odkladacieho priestoru riešenie je výsuvné koše 

V prípade ak potrebujete dostatok odkladacieho priestoru a zároveň potrebujete mať vo svojom odeve poriadok. Sú pre vás ideálnou voľbou výsuvné koše alebo vnútorné zásuvky. V našej ponuke nájdete výsuvné koše s tlmením zatváraním, ktoré vám umožnia prehľadné uloženie a vykladanie oblečenia. Výsuvné koše sú dostupné vo farbách biela a antracit. Praktickým pomocníkom v skrini sú aj výsuvné vnútorné zásuvky s tlmeným zatváraním. Tento typ nábytku vám umožní prehľadne odkladať topánky alebo nohavice. Luxusným doplnkom je výsuvný organizér na odkladanie šperkov alebo iných doplnkov. Výsuvné koše a vnútorné zásuvky vám jednoducho nahradia komplikované zásuvkové kontajnery. 

Kde budem vešať svoje odevy? 

Dobrá skriňa a šatník sa nezaobídu bez priestoru na vešanie. V našej ponuke nájdete výsuvné šatníkové tyče v rozmeroch 1,2,3 m vo farbách chróm, čierna, biela alebo antracit. Obľúbenou tyčou je klasická chrómová oválna tyč, ktorú si viete jednoducho odrezať na požadovanú dĺžku. Ak si potrpíte na kvalite a dizajne odporúčame hranaté vešiakové tyče v bielej a antracit farbe. Ďalšou praktickou pomôckou sú výsuvné vešiaky na odevy, ktoré vám pomôžu pri vešaní košieľ alebo šiat. Ak ste menšieho vzrastu, alebo už nie ste tak mobilný ako kedysi odporúčame sklopné vešiaky. Ide o jednoduchý sklápací mechanizmus, ktorým vám pomôže s vešaním košieľ, blúzok alebo tričiek. 

A čo špinavé prádlo? 

V tomto prípade siahnite po praktických výklopných košoch na prádlo, ktoré sa montujú na dvierka

Zobrazenie:

 

Nenašli ste, čo ste hľadali? 

Neváhajte nás kontaktovať, radi vám pomôžeme.

Mobil: 0910 910 883

E-mail: eshop@cpsi.sk


 

Overené našimi zákazníkmi

Overený zákazník12.07.2024
Odporúča obchod
Super, rychle dodanie
Overený zákazník22.06.2024
Odporúča obchod
Tovar v poriadku, rýchla telefonická komunikácia s obchodom pri upresnení vlastnosti objednaného tovaru.
Overený zákazník17.06.2024
Odporúča obchod
Všetko prehľadné a tovar prie rýchlo